facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

VİDEO - Metin2 Damage Rekorları

Metin2 Damage Rekorları - Açıklama

Metin2'de bilyorsunuz her gün yüzlerce gelişme yaşanmakta,bizlerde bunları sizlere sunmaya devam ediyoruz.Bunların yanı sıra oyunda eğlenceli vakit geçirmek isteyen oyuncular,karşı oyuncular arasında "Metin2 Damage Rekorları"denemektedir.Bu videoda oyuncularımızdan damage rekorları denemesini göreceğiz.Sizler daha iyiyim diyorsanız videolarınızı bizlere ulaştırın yayınlayalım.

Daha önceki videomuz da ise "Metin2 Eskiye Dönüş"izlenimli videomuzda büyük ilgi gördü ve bu videomuzda Metin2'nin eskiye dönüş tarihi hakkında bilgiler içermektedir.


En iyi pvp serverler tanıtım ağı :       Etiketler:- Metin2 Dam - Metin2 Dam İndir - Metin2 Dam Kayıt Ol

YorumlarMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar