Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu Nedir?

Metin2 pvp serverler dendimi efsun konusunda en etkili efsun türü yarı insanlara karşı güçlüdür.Yarı insanlara karşı güçlü,savaşçı,sura,ninja,şamanlara karşı sizi etkili kılar.Oran %10-15 civarında olur.Daha fazla oranlar editli pvp serverler sınıfına girecektir.

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu Ne İşe Yarar?

Bize sorun efsun nedir diye ilk vereceğimiz cevap yarı insanlara karşı güçlü efsunudur.Bu efsunun ne işe yaradığını birçok platformda hep aynı şeyi okursunuz ama biz bu konuya daha değişik yaklaştık.Yarı insanlara karşı güçlü efsunu sadece karakteri güçlü yapar demekle bu konu kapatılamaz.Eğerki rakibinizde kılıç,bıcak,çift el,oka karşı dayanıklılık vb.savunma efsunlarına ne kadar efsun dizerseniz dizin bu çelik efsun duvarını geçecek tek efsun yarı insanlara karşı güçlü efsunudur.Rakipleriniz hertürlü savunma efsunu dizecek mutlaka efsunlarınızda yarı insanlara karşı güçlü efsunu bulundurmayı ihmal etmeyin.Yoksa sürekli ezik duruma düşen taraf olabilirsiniz buda sizi oyundan soğutabilir.

Tarih: 0000-00-00 00:00:00

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar