Metin2 Pvp Serverler UNEPK Pack Dosyası Açma
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Pvp Serverler UNEPK Pack Dosyası Açma

Metin2 Pvp Serverler UNEPK Pack Dosyası Açma

Unepk programı metin2 pvp serverler için çok sık kullanacağımız iki pack açıcı programdan bir tanesidir .Eternexus programı daha hızlı ve pratik olmasına rağmen bazı dosyaları açamaması nedeni ile metin2 pvp serverler için Unepk programı da çok sık kullanılır . Bu nedenle iki program da metin2 pvp serverler için bilgisayarınız da bulunsun . Ayrıca temiz olduklarından emin olun .

Anlatıma geçelim öncelikle Unepk programı hazırda bulunsun . Bu program sayesinde isterseniz packlerin arka planını değişebiliriz . Oyuna girip ‘’ C ‘’ tuşuna basınca hata alıyorsanız merak etmeyin o sorunu çözmek için buradayız . Öncelikle  programın klasörüne gelelim .  Bu programın çalışma usulü düzenlemek istediğiniz dosyayı bu programın bulunduğu klasöre atarak çalışıyor . Örnek olarak  locale_tr.eix ve locale_tr.epk  dosyasını düzenlemek istiyorsunuz . Bu dosyayı bu programın bulunduğu klasöre atmalısınız aksi halde metin2 pvp serverleri düzenleyemeyiz .

Ardından programı açalım . Program açılınca hemen karşınıza  ‘’ pack klasörünü seç ‘’ seçeneği çıkar ve burada hemen klasörde olan dosyayı görecektir . neden  ‘’ .eix ‘’ dosyasını da attık burada sadece  ‘’ .epk ‘’ dosyası gözüküyor . Bir deneyin program açabilecek mi ? İki dosya olmadan program pack  açamaz . Ardından   ‘’ locale_tr.epk ‘’ seçimini yapalım . Açma işlemini başlat dedikten sonra yeni bir pencere açılır . Ardından enter veya space ile işlem bitince pencereyi kapatın .

İşlem bitince programın bulunduğu klasöre  ‘’ source ‘’ diyerekten bir klasör gelir . Bu pack açma işlemi başarılı demektir . Buradan istediğiniz kadar değişiklik yapabilirsiniz . Konumuz pvp serverler de  pack açma işlemi olduğu için herhangi bir düzenleme yapmayacağız . Eğer düzenleme yapmanız gerekiyorsa buradan yapabilirsiniz . Klasöre girdiğiniz zaman her ayarı değişebilirsiniz .Örnek olarak arka planı değişmek istiyorsanız hemen orada ‘’ login.jpg ‘’ resmi değiştirin ama aynı boyutta olduğuna emin olun .Ardından tekrardan programı açıp EPK paketle sekmesinden paketle  xml  seçeneğine tıklayalım  ve paketle dedikten sonra  yeni local dosyasını verecektir bize .

 

Tarih: 2016-12-01 03:30:49

Metin2 Pvp Serverler UNEPK Pack Dosyası Açma YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar