Metin2 Pvp Lonca Savaş Kodları Nedir?Nasıl Savaş Bitirilir?
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Pvp Lonca Savaş Kodları Nedir?Nasıl Savaş Bitirilir?

Metin2 Pvp Lonca Savaşı Listesi Ve Komutları

Uzun süredir oyunculara hizmet veren metin2 pvp serverler kendini her gün biraz daha geliştirirken oyuncu isteklerine göre şekilleniyor . Lonca ise tamamen oyuncuların çok önemsediği bir konu . Oyunu tek başına oynamaktan sıkılan oyuncular ve oynarken fazla ilerleme sağlayamayan oyuncu loncalar ile birlikte oynamak istiyor. Ancak kurucu henüz Lonca ile ilgili düzenlemeler yapmamış veya bir takım sorunlar bulunuyorsa bunu az sonra anlatacağımız konuda öğrenebilirsiniz.

Peki öğrendiklerim ne işe yarayacak ? 

Öncelikle oyunda yönetici siz olduğunuz için oyunda bir hata olduğu zaman ilk müdahaleyi yapacak olan siz oluyorsunuz. Örneğin metin2 pvp serverler de bir savaş oldu ve takılma yaşandı ki bu savaşlar çok şiddetli geçtiği için yani çok fazla oyuncu katıldığı için sunucuya yüklenme çok oluyor .Bu nedenle oyun BUG içerisinde kalınca oyuna müdahale etmeniz için bir takım kodlar bilmelisiniz.

Oyuncular Savaşta Takılı Kaldıysa

Gelelim oyunda hata oluşan bir Lonca savaşını bitirmeye öncelikle oyuna GM olarak bağlanıyoruz ardından sohbeti açarak" /gwlist "yazıyoruz. Ne anlama geliyor bu ? Bu kod oyunda yapılan tüm Lonca savaşlarını önünüze listeleyecektir. Buradan şikayet gelen Lonca savaşını buluyoruz .Ardından sorun yaşanan savaşı kapatmak için parantez içerisinde yazılan sayıları şu şekilde yazacağız " /gwstop sayılar boşluk sayılar " halinde yazarsak savaşı sonlandırmış oluruz

Pvp Serverler de Lonca İçin GM Kodları

Aslında GM kodlarını bildiğiniz zaman pvp serverler de  bir problem yaşanırsa sizin için fazla problem yaşanmayacak. Bu kod ise tamamen acil yardıma ihtiyacı olan yöneticiler içindir. Oyuncular savaş esnasında hile kullanımı yapıyorsa bu savaşı bug içerisinde bırakabilir. Bu konuda da bir araştırma yapmalısınız . Oyunculara ne olduysa sorarak öğrenebilirsiniz ancak iki tarafa da sormak gerekiyor. Bu tür önemli Lonca savaşlarına GM olarak katıldığınız zaman oyuncular  için de daha iyi olacak çünkü hile yapacak olan kişi sizi görünce hile yapmaktan vazgeçerek savaşmak zorunda kalacak . Bir yandan savaş esnasında DDoS saldırısı yapanlar da olunca sunucu çökmeleri bile olabilir .

 

 

Tarih: 2016-10-10 08:06:02

Metin2 Pvp Lonca Savaş Kodları Nedir?Nasıl Savaş Bitirilir? YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar