Metin2 Pvp Hesap Güvenliği
facebook mt2servers ico twitter ico google plus ico youtube ico

Metin2 Pvp Hesap Güvenliği

Metin2 Pvp Serverler Hesabınızın Soyulmaması İçin Önlemler

Online oyunlar arasında sürekli olarak bu tür hırsızlık olayları yaşanır . Gerek şifrelerden gerekse virüslerden dolayı metin2 pvp serverler olsun diğer online oyun olsun  şifre çalınma olayları yaşıyor.Genellikle suç oyun yöneticisine atılır . GM tarafından yapıldı gibi iddialar kesinlikle boş iddialardır çünkü metin2 pvp serverler de GM olan kişi oyuncu kaybına neden olacak bir harekette bulunmaz .Bu nedenle zaten tüm istediklerine sahip olan GM sadece güvenliğiniz ile ilgilenecektir .Peki nasıl oluyor da şifremi bilmedikleri halde hesabıma giriş yapıyorlar ?

Keylogger yani gelime anlamı ile anahtar kaydedici .Türkçesi pek bir anlam ifade etmese de anlayacağınız dilden söyleyecek olursak yazdığınız hatta yazıp sildiğiniz her hareketi harfi harfine keylogger sahibine gönderen bir virüstür. Bu da oyuncu giriş bilgilerini oyuna yazarken aslında virüs sahibine göndermektedir .Daha önce çok duyulan bir cümle ‘’Ancak virüs programım uyarı vermedi.’’ elbette virüs programları dört dörtlük çalışmıyor ki kendi kodları ile yazan bir kötü yazılımcı hazırladığı ‘’ dosyaismi.exe ‘’ dosyasını ‘’ crypter’’  gibi programlar keylogger kodlamalarına kod ekleyerek gizlenmesini sağlıyor . Bu nedenle indireceğiniz her dosyayı istisnasız olarak virüstotal ve virüsscan sitesinden taratmanız gerekiyor .  

 

Pvp Server Hesaplarını Trojan İle Çalmak

Trojan diğer adı ile veya Türkçesi Truva Atı olarak bilinen bu virüs  eğer bilgisayarınıza bulaştığını düşünüyorsanız artık düşünmeniz gereken tek şey pvp serverlerde ki hesabınız değil tüm bilgisayarınız olmalıdır . Aşırı derece yük bindirerek bilgisayarınıza zarar verebilir . Sizden daha çok işlem yapabilir . Eğer trojanı kendi elleri ile hazırladıysa kurtulmanız oldukça zaman alacaktır . Hemen internet bağlantınızı kapatıp başka güvenilir cihazlardan tüm hesaplarınızın şifrelerini ve giriş bilgilerini değiştirmeniz gerekiyor .Aksi halde tüm bilgilerinizi çok kısa sürede ele geçirmiş olabilir .Ancak ilk fark ettiğiniz anda yapmanız gereken internet bağlantınızı kapatmak olacak .Bu tür virüsler format atılmadan temizlenmesi oldukça zordur .Bu nedenle kesinlikle format atmadan tekrardan internet bağlantısını açmamanız gerekiyor . Trojan ile çalınan hesaplardan kesinlikle pvp serverler suçlanamaz.

Tarih: 2016-09-30 12:39:01

Metin2 Pvp Hesap Güvenliği YorumlarıMetin2 Pvp Serverler

Bu tür sistemler arasına yeni giren ve kısa zaman içerisinde en iyi tanıtım sitelerinden biri olan sitemiz siz pvp server oyuncularına ve pvp server kurucularına en iyi hizmeti verebilmek için eklenen metin2 pvp leri tek tek denetlemekte ve ondan sonra listelemekteyiz. Platformumuz 2014 yılında yayına girmiş ve kısa bir süre içinde geniş kitleye hitap etmeyi başarmış reklam verenleri memnun bırakmıştır. Tüm pvp serverler oyuncularına iyi oyunlar dileriz...

pvp serverlar | pvp serverler | metin2 pvp | metin2 pvp serverler | metin2 pvp serverler | pvp serverlar | sitemap
Metin2 pvp serverler

pvpmt2serversmetin2 pvp serverlar

metin2 pvp serverlar

pvp serverlar

serverlar
silkroad serverlar
emek serverlar
knight serverlar
knight pvp serverlar